par mums

Dibināta 2007. gadā, Shanghai Twisun Bio-pharm Co, SIA ir profesionālas valsts augsto tehnoloģiju ražotājs, kas apvieno R & D, ražot, pārdot un pakalpojumu augstā līmenī uzlabotas starpproduktu, API, īpašas ķīmiskās vielas un dabas medicīna. Reģistrētais kapitāls ir 2,6 miljonus ASV dolāru, pamatlīdzekļiem ir vairāk nekā $16 miljoni. Twisun ir galvenā mītne atrodas Shanghai Jinshan Nr. 2 rūpniecības zonā, ražošanas bāzes ir Anhui un Jiangxi province, kopējā platība ir 100000 ㎡, vairāk nekā 300 darbinieku. Ikgadējie pārdošanas apjomi būs pārtraukums līdz $50 miljoni.

Twisun ir pilnībā parādot organizatoriskā struktūra un progresīvu pamatsistēmas produkts. Produkts galvenokārt saistīts ar sirds un asinsvadu, pretvīrusu, antidiabetic, pretvēža, pretsēnīšu un deprementia, vairāk nekā 70 galvenos starpproduktus 6 galvenās kategorijas ietver Velpatasvir, Daclatasvir, Tenofovir, Ledipasvir, Sofosbuvir, Posaconazole, Saxagliptin, Vorapaxar, LCZ696 utt.

Twisun, ievērojot "kvalitātes Based, klientu Pirmkārt, kredītu pārvaldības, profesionālo pakalpojumu" biznesa principu. Mēs esam izveidojuši labu un stabilu sadarbības attiecības ar daudzām farmācijas uzņēmumiem, gan iekšzemes, gan starptautiskās. Mūsu produkti tiek eksportēti, lai Eiropā, ASV, Tuvajos Austrumos, Indijai, Dienvidaustrumu Āzijā un citos reģionos. Twisun ieguva ļoti apstiprināto un labu reputāciju no tirgus un klientu.

Tāpat kā mūsu sauklis, mums redzēt lietas no klienta perspektīvas un censties pārspēt patērētāju gaidīto. Mēs esam gatavi sadarboties ar iekšzemes un starptautiskajiem partneriem par abpusēji izdevīgu nākotnes.