Simptomi sirds un asinsvadu slimībām

Sirds un asinsvadu slimība, pazīstama arī kā asinsrites slimība, ir virkne slimību, kas saistītas ar asinsrites sistēmu. Asinsrites sistēma attiecas uz orgāniem un audiem, kuriem cilvēka ķermenī ir asinis, galvenokārt sirdij, asinsvados (artērijās, vēnās, mikrovāzijās), kuras var iedalīt akūtās un hroniskās, parasti saistītas ar arteriosklerozi. Xiaobian tika ievadīts ar sirds un asinsvadu slimību simptomiem.

1, sirdsklauves

Palpitācija ir subjektīvu un objektīvu sirds un asinsvadu slimību pazīmju simptoms. Subjektīvi pacienti izjūt ātru sirdsdarbību, nevainojamu vai pulsējošu. Mērķa pārbaudē var redzēt sirdsdarbības ātrumu pārāk ātri, pārāk lēni vai trūkst, tas ir, sirdsdarbības ātrums un sirdsdarbības ātruma izmaiņas.

2, elpošanas grūtības

Aizdusa ir arī visaptveroša subjektīvu un objektīvu pazīmju izpausme. Subjektīva elpošanas sajūta, palielināta objektīvās elpošanas pakāpe, darbība un pieaugums.

Dažādu orgānu krūts var būt dusmiņa simptomi. Piemēram, smadzeņu infarkts, pneimonija, akūta pneimotoraksa, elpceļu obstrukcija, krūškurvja sēžu muskuļu iekaisums, ribu lūzumi utt., Un pat ādas šindeļu sāpes vēderā var izraisīt apgrūtinātu elpošanu. Sirds slimība sirds slimība ir grūtāk pakāpeniski pakāpeniska, pakāpeniski palielināta.

1. Ārstnieciska drenāža (stresa sindroms): Nefroloģijas institūts, Ķīnas Zinātņu akadēmijas Zinātņu akadēmijas normālajiem cilvēkiem ir arī elpošanas grūtības sajūta, apturēšana kustībā drīz pēc atveseļošanās. Pacientiem ar sirds slimību rodas simptomi, kad viņiem trūkst duspes, un viņiem ir lēns iespēja atgūties un neatjaunojas.

2. Ortopēdija (ortopēna): pacientiem nedrīkst būt guļus stāvoklis vai tie nedrīkst gulēt guļus uz muguras, slīpā stāvoklī un pat sēdēt, abas apakšējās ekstremitātes, kas karājas no gultas. Mehānismu nevar noliegt

① guļus stāvoklis slikta dūša un sāpes vēdera dobumā, sirds un asinsvadu slimību gravitātes zudums, palielināta sirdsdarbība, palielināta sirdsdarbības slodze;

② samazināta apakšējā plaušu ietilpība. Parastā cilvēka muguras plaušu kapacitāte bija nedaudz samazināta (-5%), pacienti sakarā ar plaušu sastrēgumiem un citiem faktoriem, plaušu tilpums samazinājās vairāk (līdz -25%).

3. Paroksizmāla nakts drena, pazīstama arī kā "kardiogēna astma", lai to atšķirtu no astmas izraisītas astmas. Iedarbības mehānisms Papildus iepriekš minētajiem diviem punktiem elpošanas centra jutīgums pēc aizmigšanas, ārkārtīgi grūti elpot elpošanu, ir zināmā mērā izraisīta plaušu sastrēgumi, ko izraisa ievērojama hipoksija, tādēļ pacienti pamostas no miega. Pacients uzreiz mainījās no gulēšanas stāvokļa uz sēžamvietu un pat stāvus, simptomi pakāpeniski mazinājās.

4. Akūta plaušu tūska (akūta plaušu edēma): ir visnopietnākais dusmas veids, var ietekmēt pacienta dzīvi, nepieciešamību pēc akūtas ārkārtas terapijas. Pacientam bija ārkārtējas elpošanas grūtības, sēdēt elpošana, acīmredzama hipoksija un pastāvīgi klepus rozā putas krēpas.

3, cianozes

Cyanosis (cyanosis) ir zīme, attiecas uz gļotādu un āda ir violets. In vivo hemoglobīna sirds un asinsvadu slimības proteīna (bez hemoglobīna skābekļa piesātinājuma) samazināšanās absolūtā vērtība ir lielāka par 5g% (6 ~ 7vol% no nepiesātinātības pakāpes). Hipoksijas, pārmērīga hemoglobīna un asins staza ķīmiskie mehānismi. Ir divu veidu centrālie un perifērijas veidi.

1. Centra tips: attiecas uz sirds un plaušu orgāniem cianozes līmenī. Arteriālas asinis skābekļa trūkuma dēļ vai sajaukumā ar pārāk daudz skābekļa bez skābekļa. Paradīze ir redzama iedzimtas sirds slimības labajā pusē pa kreisi, piemēram, Fallot, Eisenmana sindroma utt., Kā arī plaušu artērijas spiediena dēļ, ko izraisījusi vēlu atdalīšana pa labi no kreisās šuntēšanas. Plaušu slimība, ko izraisa asins skābekļa aplikācijas traucējumi, ir arī svarīgs centrālās cianozes cēlonis. Smagas sirds mazspējas gadījumā plaušu sastrēgums ietekmē skābekļa veidošanos, lai radītu centrālu cianozi.

Vingrošanas laikā palielinās centrālās violets. Ilgstoša hipoksija var palielināties hemoglobīna līmeņa paaugstināšanās un pīkstiens.

2. Perifēra ciānoze: redzamā apkārtējā asinsritē ir pārāk lēna, vienības laiks, lai absorbētu pārāk daudz skābekļa asiņu asinīs. Perifēra cianoze darbībās būtiski nepalielinājās.

Sirds mazspēja, kad asins plūsma ir lēna, apkārtējie audu skābekļa daudzums. Tātad tā cianozes ir integrētas divās formās.