Vissvarīgākais lieta pret pretvīrusu līdzekļiem ir iespēju izmantot

Pretvīrusu var tikai inhibēt vīrusu, izārstēt hepatītu B, kas ir atzīts. Farmācijas uzņēmumi to arī saka. Mēs neesam dīvaini. Tādēļ pretvīrusu lietotājam jāizvēlas iespēja. Pārāk agri vai par vēlu

B hepatīta slimniekiem daži ir acīmredzami pretvīrusu, skaidrie indikatori, laba raksturojamība. Pastāv acīmredzama daļa, kas nav pretvīrusu līdzeklis, bet arī skaidri rādītāji, kamēr tiek veikta ilgtermiņa uzraudzība. Visvairāk traucējošs ir tas, ka pacientei ir daļa, kas balstīta uz viduszonu, ir grūti noteikt pretvīrusu vai pretvīrusu līdzekļus. Tas, vai identifikācija ir laba, šeit ir ārsta atslēga. Bet šī identifikācija ir sarežģīta. Jūs varat lietot zāles, jūs nevarat zināt, kādas sekas netiks lietotas zāles, varbūt jūs varat pagaidīt 10 gadus, lai lietotu zāles. Savukārt Jūs nelietojat zāles, jūs varat pārbaudīt ārsta līmeni, un viņš teica, ka neesat lietojis zāles, ja nebaidieties uzņemties risku, nelietojiet zāles, 10 gadus ilgi gaidot, aknu punkcijas rezultāti tiešām labs, jūs vēlētos pateikties ārstam un vairāk, lai dotu jums vairāk nekā 10 gadu dzīvi.

Kāpēc man tas jāuzsver? Galvenais ir tas, ka pretvīrusu terapija pašlaik ir ļoti ierobežota. Draugiem šeit ir daži satraukti naudu, patiesībā, kāda nauda, ja pretvīrusu līdzeklis var glābt dzīvību. Es teicu ierobežojumus, tas ir, pretvīrusu zāles ir izturīgas, tikai laika. Var būt pretvīrusu un ilgtermiņa dzīves izmaksas, un zāļu veids ir ļoti ierobežots. Tas teica, ka pat tad, ja ilgstošai pretvīrusu zāļu lietošanai ir dažādas blakusparādības, sakarā ar zāļu rezistenci, arī pretvīrusu zāles arī nav iespējams (patiesā nozīmē) dzīvot. Pat ja tas ir, tā saucamo "dzīvi" nosaka arī laiks, kas nepieciešams medikamentu uzņemšanai. Kad narkotiku rezistenci un jaunas zāles nevar aizstāt, un tās var tikai gaidīt traģēdiju, dzīvība beigsies. Antivīruss ir okeāna līnijpārvadātājs, un jūs nevarat izlēkt, kad jūs uz kuģa. Pretējā gadījumā brīdis tiks apraktas jūras haizivju grupas (B hepatīta vīruss) dziļumā ieplīsušā koduma dziļumā. Pretvīrusu pretsāpju recidīvs ir ļoti bīstams, un reizēm pacients tieši saskaras ar dzīvību apdraudošu. Tātad, lai nekavējoties izmantotu līdzekļus, lai izveidotu, un tā sauktā līdzekļiem nekas cits nav atkārtoti medikamentu. Farmaceitiskās instrukcijas ir rakstītas, lai saprastu, ka neregulāras zāles vai zāļu atsaukšana ir palielināt zāļu izturību. Divas pirmās līnijas narkotikas, jūs varat apgriezties vieta ir tik ierobežota. Kopumā būtiski samazināsies pirmā zāle, kas ilgstoši lietos pēc otrā zāļu izturības cikla. Jūs teikt, zāļu rezistence, aknu pārraušanas parādīšanās, aknu transplantācija var būt arī. Jūs zināt, aknu transplantācija, jums ir jālieto pretvīrusu zāles, ja esat izturīgs, tad aknu transplantācijai, B hepatīta drīzumā ir jāatrodas pie durvīm, atkal liels recidīvs. Tātad, pēc rezistences, aknu transplantācija ir bloķēta. Kopumā antivīrusa laiks, ko pacients var atļauties, ir ierobežots. Šeit runā par to, kāpēc pretvīrusu ir ļoti svarīgs jautājums.

Pacienti ar neskaidru hepatītu B, ja pretvīrusu terapija, pēc viņa dzīves trajektorijas pamatā atrisinātos, ņemot vērā pašreizējo medicīniskās aprūpes līmeni, pieņemot, ka dzīvi var pagarināt par 20 gadiem. Ja viņš var vēlu pretvīrusu 5 gadus, 5 gadus vēlāk, viņš pretvīrusu, kā arī 20 gadus, tad viņš var dzīvot 25 gadus. Live vairāk nekā 5 gadus. Ja vien tas nav ļoti nopietns pacients, B hepatīta pacientu vispārējai izdzīvošanai pēc vīrusa ir jābūt gandrīz vienādai, vēlīnās pretvīrusu zāles ir vienāda ar dzīves turpināšanos un lielāku cerību gaidīt, kamēr jaunu zāļu lietošanas sākšanās. Protams, vēlīnās pretvīrusu zāles arī saskarsies ar cirozes vai vēža risku. Bet, lai izvairītos no riska, pretvīrusu līdzeklis var būt pretvīrusu līdzeklis, pretvīrusu līdzeklis neatgriežas kuģī, tas nav gudrs. Riska lielums un statistika nav. Tāpēc, kamēr uzraudzības slimības stiprināšanai vajadzētu spēt izvairīties no traģēdijas rašanās. Smēķēšana ir tikpat laba kā kancerogēna.