Antivielu pretvēža zāļu analīze mājās un ārzemēs

Pašlaik Ķīnas pretvēža zāles ir daudz, atšķirīgs augšanas ātrums. Antīkie līdzekļi ietver anti-metaboliskas, augu, alkilējošas vielas, pretvēža antibiotikas, platīnu, hormonus, monoklonālās antivielas, proteīnkināzes inhibitorus, imūnmodulatorus un tradicionālās ķīniešu medicīnas preparātus. Papildus imunizācijas aģentiem un citām palīgvielām, anti-metabolisko līdzekļu tirgus daļa ir vislielākā, spēcīgākā izaugsme; otrais ir augu tirgus apjoms, nākotne joprojām var saglabāt strauju izaugsmi; alkilējošie līdzekļi, pretvēža antibiotikas, platīns Narkotikas pēdējos gados ir palēninājušās. Monoklonālās antivielas būs lielākā spilgtā vieta tradicionālās ķīniešu medicīnas nākotnes izaugsmē audzēju izraisītu zāļu jomā izaugsmes potenciāla jomā.

Ir daudz pretvēža zāļu, un atsevišķas šķirnes galvenokārt tiek orientētas uz dažādiem slimības segmentiem. Turpinot paplašināt pretvēža zāļu tirgus lielumu un palielināt pastāvošo esošo medikamentu šķirņu skaitu, kā arī monoklonālos medikamentus un citas jaunas zāļu izpētes un izstrādes uzskaitītas, ir smagas pretvēža zāles, kas ir gatavas iznākt.

ārējā tirgū

Features: Monarch klases karalis gāzes potenciālu unstoppable

Dati: Top pārdevēji TOP10 veidoja 3 vietas, rituksimabu, trastuzumabu, bevacizumabu trīs zāļu pārdošanas apjomi kopā pārsniedza 200 miljardus dolāru

No globālās pretvēža zāļu pārdošanas struktūras tirgū dominē monoklonālās antivielas un proteāžu inhibitoru produkti, gan viss pretvēža zāļu tirgus - 65%, gan tradicionālās narkotikas, jo zemās cenas izraisīja mazāku pārdošanas apjomu. Globālo pretvēža zāļu tirgu lielākoties nosaka novatoriskas narkotikas, turpina parādīties un popularizēt jaunas narkotikas, kā arī to, ka sākotnējais produkts liecina par arvien pieaugošo tirgu, kas strauji paplašina tirgu.

2014. gadā pasaulē ir desmit vislabāk pārdoto zīmolu narkotikas, top 10 narkotiku pārdošanas apjoms ir sasniedzis vairāk nekā 800 miljardus ASV dolāru. Starp tiem vēža ārstēšanas līdzekļiem attiecīgi bija 3 vietas, attiecīgi Roche rituksimabs (rituksimabs), bevacizumabs (Avastin) un trastuzumabs (Herceptin), trīs zāļu kopējais pārdošanas apjoms ir aptuveni 200 vairāk nekā 100 miljoni ASV dolāru, kas veido 10 pasaules lielāko produktu gandrīz trīs procenti daļa. Roche ir labi pelnījis līderi antineoplastisko zāļu jomā.

Saskaņā ar pasaulē vislabāk pārdoto narkotiku statistiku, 2014. gadā vispasaules pretvēža 10 populārākās zāles veido 46,6 miljardus ASV dolāru, narkotiku apjoms 2005. gadā bija 10,8 miljardi ASV dolāru, 9 gadu tirgus pieaugums 4,3 reizes, 2005. gadā ~ 2014. gada kopējais gada pieauguma temps 19,9%. Starp tiem rituksimabs, trastuzumabs, bevacizumabs ir smags produkts, kura pārdošanas apjoms ir 7 miljardi ASV dolāru; lenalidomīds, imatinibs, poliglikols Pārdošana gandrīz 5 miljardu ASV dolāru apmērā lieliem produktiem; bortezomibs, pemetrekseds, abitrons, cetuksimabs pārdošanai 2 miljardi līdz 3 miljardiem ASV dolāru; tajā pašā periodā augšanas ātrums vairāk nekā 10,0% no produkta dziesmas (12,4%), lenalidomīds (14,1%), bortezomibs (11,5%). Pēdējos gados jaunais Abet produktu saraksts ilgāk nekā tajā pašā periodā ir palielinājies par 24,1%, izcilu veiktspēju.

Patlaban globālā pretvēža zāle strauji virzās uz precīzu medicīnisko vecumu, saskaņā ar precīzā medicīniskā plāna ASV versiju precīzas zāles ir gēnu sekvences atslēga, audzējs, personalizēta. Pasaulē top 10 vislabāk pārdoto zāļu sarakstā ir trīs monoklonālas antivielu antineoplastiskās zāles, pašreizējā, visattīstītākā medicīnas joma vai mērķtiecīga uz narkotikām balstīta pretvēža zāļu ārstēšana. Tā kā monoklonālas antivielu pretvēža zāles ir mazākas blakusparādības un mērķtiecīgākas, monoklonālas antivielas arī turpmāk būs vissvarīgākās vietas, kas noved pie pretaudzēju zāļu izstrādes.