Banlangen beigās nevar būt pretvīrusu

Daži cilvēki ir apgalvojuši, ka Banlangens patiešām ir kopīgs krāsviela, neietekmē daudzas slimības, pārmērīga lietošana sabojā gremošanas traktu. Bet eksperti 20 gadu laikā, izmantojot sistēmu ķīmisko atdalīšanu no Radix Radix Gossypium root, lai iegūtu organiskās skābes, bāzes, alkaloīdi un citi gandrīz 40 veidu savienojumi, Banlangen Qingrejiedu efekts eksistenci un plašo pētījumu mehānisma būtību un mehānismu lai pierādītu, ka Banlangen var tieši pret baktērijām, pretvīrusu un endotoksīnu.

Vīrusu slimību profilakse un ārstēšana ir zinātniski pamatota

Eksperti par Banlangen Qingrejiedu iedarbības kvalitāti un mehānismu veica visaptverošu un plašu pētījumu, lai pierādītu, ka Banlangen terapija, ieskaitot vīrusu infekcijas slimības, tostarp "temperatūras slimības epidēmijas slimība", ir dažāds ķīmiskais sastāvs, dažādi veidi, vairāki mērķi Šī pētījuma rezultāti nodrošina zinātnisku pamatu vīrusu infekcijas slimību profilaksei un ārstēšanai.

Banlangen var cīnīties pret patogēniem mikroorganismiem. Tam ir noteikta nozīme tādās gramnegatīvās un pozitīvās baktērijās kā Staphylococcus aureus, Bacillus subtilis, Escherichia coli un citi elpošanas ceļu vīrusi, piemēram, herpes simplex vīruss, citomegalovīrusa un cita herpes vīrusa, gripas vīrusa, elpošanas un sincitiālā vīrusa un parotīta vīrusa, Coxsackie vīrusa un citi kuņģa un zarnu trakta vīrusi, kā arī nieru sindroma hemorāģiskā drudža vīruss un japāņu encefalīta vīruss, un tam ir noteikta inhibējoša iedarbība. Banlangēns var inhibēt vīrusa inficēšanos un kavēt tā proliferāciju, un tās pretvīrusu mehānisms var būt saistīts ar uristīnu, uricīdu, hipoksantīnu, alkaloīdiem un citu ķīmisko sastāvu, šīs vielas traucē vīrusu DNS, RNS replikāciju, tādējādi kavējot vīrusa izplatīšanos, Play a loma šūnu aizsardzībā pret vīrusiem.

Radix ir pretiekaisuma iedarbība. Eksperimenti rāda, ka Banlangen visu posmu iekaisuma attīstības procesam ir noteikta inhibējoša iedarbība ar plašu pretiekaisuma pretvīrusu zāļu klāstu.

Radixam piemīt imūnmodulējoša iedarbība. Acu sastāvdaļa, kas satur makromolekulu Radix Isatidis, var veicināt imūnās funkcijas funkciju.

Radix ir izturīgs pret endotoksīnu. Banlangēnam ir plašs anti-endotoksīna aktivitātes klāsts in vitro un in vivo, tas var tieši neitralizēt un iznīcināt endotoksīnu, samazināt trombozes līmeni dzīvībai svarīgos orgānos, nomācot endotoksīnu izraisītu drudzi, endotoksīna letālajam uzbrukumam ir ievērojama aizsargājoša iedarbība.

Var novērst un papildināt pretvīrusu infekciju

Banlang saknes ar siltuma detoksikāciju, dzesēšanas asiņu Li rētas efekts, lai atrisinātu temperatūru indes, karstuma inde, karstu inde, zināma siltas slimības ārstēšana.

Gripu, roku, mutes un nagu mutē, putnu gripu un citas vīrusu infekcijas slimības ir tradicionālā ķīniešu medicīna "mēra", "epidēmijas", "epidēmijas" kategorijas, var teikt, Banlangen par gripu, roku, mutes un nagu sērgu un citu vīrusu infekcijas slimību profilaksei un adjuvanta terapijai ir atbilstoša ķīniešu medicīnas teorētiskā bāze.

Lai novērstu ilgtermiņa lietošanas mērķus

Banlang saknes rūgta auksta, viegli ievainots temperaments. Tādēļ profilakses mērķi nedrīkst lietot ilgu laiku, parasti no 3 līdz 5 dienām. Bez tam, gados vecākiem cilvēkiem, bērniem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, un Yin Huo-wang, kas lieto piesardzību, ir trūkums liesā un vēderā (mazāks uzpūšanās ēdiens, silta diēta, izteikti izkārnījumi plāna, slikta gremošanu, roku un kāju aitām); Mazāk Tonzila sēnīšā vai temperatūras drudzis virs 38,5 ℃ vai zāļu 3 dienu simptomi pacientiem bez remisijas ir savlaicīga ārstēšana.