B hepatīta pretvīrusu zāles ALT šīm kļūdām

Hroniskā B hepatīta ārstēšanas atslēga ir pretvīrusu terapija, kā panākt efektīvu pretvīrusu efektivitāti, lai pretvīrusu zāles, kam ir vislielākais pretvīrusu efekts, bieži saskaras ar klīniskām problēmām. Reālajā dzīvē daudziem pacientiem ar zemu pretvīrusu zāļu un pretvīrusu zāļu rezistences efektivitāti un citām parādībām ir saistīts ar ALAT terapijas līmeni, B hepatīta klīniskajai ārstēšanai ALAT ir dažādas kļūdas, autors apvienojumā ar klīnisko praksi šie kļūdas Veicot kopsavilkumu un izvirzot attiecīgos pretpasākumus, apkopojot šādi, cerot, ka ir kāda palīdzība pret vīrusu ārstēšanu.

Daži jaunie pacienti tikai HBV DNS pozitīvi, ALT normāli, sāka pretvīrusu terapiju, ārstēšanu kādu laiku pēc atklāšanas sliktas efektivitātes, jo ALT normāli, cilvēka ķermeņa, lai izņemtu B hepatīta vīrusa imunitāti un cilvēka hepatīta B vīrusu mierīgā līdzāspastāvēšanas fāzē , Cilvēka ķermenis panes B hepatīta vīrusa klātbūtni, cilvēka ķermenis, lai izņemtu hepatīta B vīrusa imūnsistēmu, nevar noņemt B hepatīta vīrusu, kā rezultātā pretvīrusu efektivitāte ir nederīga vai slikta, un tāpēc tam nav pretvīrusu terapijas. Turklāt mums ir jāsaprot iemesls, zāles ir tikai ārēji cēloņi, ķermeņa hepatīta B vīrusa imūnās klīrenss spējas ir iekšēji, ārēji cēloņi tikai ar iekšējiem faktoriem, spēlēt pretvīrusu spēju, ALT normalu, cilvēka ķermeņa, lai novērstu hepatītu B vīrusa imunitāte ir zema, nevis anti-vīruss B hepatīta vīruss ir ilgstošs vai pat mūžs, HBV DNS bieži vien ir pozitīvs, nespēj redzēt HBV DNS pozitīvu pretvīrusu terapiju, kas vairākus gadus noved pie daudziem hepatīta B pacientiem ar pretretrovīrusu terapiju vai pat vairāk nekā desmit gadus, ne tikai neefektīva un ļoti viegli padarīt B hepatīta vīrusu pret vīrusa rezistenci pret medikamentiem, pašreizējās ierobežotās pretvīrusu zāļu šķirnes, tikai pretvīrusu zāles ir tikai 4,5 un interferonam ir daži ierobežojumi, pēc tam, kad pretvīrusu zāļu izturība ir nederīga, padarīs mūs bezpalīdzīgu, tā ka nav pretvīrusu lietošanas punktu. Tādēļ HBV DNS pozitīvai, normālai aknu funkcijai nav pretvīrusu terapijas, nav jāizmanto citi hepatoprotektīvi līdzekļi.

Daži pacienti, īpaši jaunieši, HBV DNS pozitīvi, paaugstināts ALAT līmenis, bet divas reizes nepārsniedza normālo vērtību, proti, pretvīrusu terapiju. Šādiem pacientiem ar vieglu aknu iekaisumu, lai gan ķermenī ir zināms imūnsistēmas klīrenss, bet šī spēja ir tālu no labas ilgstošas iedarbības, it īpaši hepatīta B HBeAg, grūtāk pāriet uz B hepatīta mazo Sanyang un e Antiseruma serokonversija ir galvenais mērķis ārstēt hepatītu B ārstēšanai, bet arī to, vai zāļu atsaukšana, kad galvenie izņemšanas rādītāji, tikai tad, kad ALT palielinājās līdz divkāršai parastā augšējā robeža un vairāk nekā divas reizes pirms pretvīrusu terapijas sākuma, 3 Vairāk nekā 5 reizes labāka efektivitāte (nepieciešamība izslēgt taukainas aknas, ko izraisa paaugstināts ALAT līmenis). Pacientiem, kam ALAT ir mazāks par divkāršu normālo augšējo robežu, pacienti reizi divās nedēļās jāpārbauda aknu funkcija, vienreiz saskaņā ar pretvīrusu indikācijām un pēc tam jāsāk antiretrovīrusu terapija.

Dažiem pacientiem ALT ziņojumi ir ziņoti mēnesi vai pat agrāk, kā arī par pamatu antiretrovīrusu terapijas uzsākšanai. I klīniskā dzīvē, bieži sastopoties ar šādiem pacientiem, nezina, ALAT nav statisks, lai gan ALAT līmenis pārsniedza augšējo robežu vairāk nekā divas reizes, salīdzinot ar normālo vērtību, bet tas svārstīsies ar slimības attīstību, ja slimība tikai, pēc tam ALT pieaugs laika gaitā, ja jūs esat ievadījis vēlu, tas samazināsies ar laika gaitā, tādēļ mēs nevaram paļauties uz iepriekšējo ALT ziņojumu kā pretvīrusu terapijas pamatu, piemēram, ilgu laiku nav jāpārbauda ALAT, jāpārskata pēc ALT, un pēc tam jāizlemj, vai veikt pretvīrusu terapiju, lai novērotu slikto efektivitāti.

Neliels ārstu skaits gultas lietošanai pacientiem ALT ir tikai apmēram 2-3 reizes lielāks par normālo augšējo robežu, tas ir, hospitalizācija un intravenozai pretiekaisuma aknu ārstēšanai, ALAT ir gandrīz normāla un tad pretvīrusu terapija, kā rezultātā rodas slikta pretvīrusu efektivitāte. Šādiem pacientiem nedrīkst būt paaugstināts transamināžu satraukums žultspūšļa gadījumā un hospitalizēta intravenozas pretiekaisuma zāļu ārstēšana ar aknām, kam jābūt ambulatorā antiretrovīrusu terapijā.

Daži pacienti ar augstu ALAT, sasniedzot simtiem cilvēku imunitātes klīrensa spējas, ir spēcīgi, lietojot tikai anti-enzīmu līdzekļus, ALAT, kas pārsniedz apmēram divas reizes lielāku parasto un pēc tam pretvīrusu terapiju. Šādiem pacientiem teica, ka nožēlu, jo vispiemērotākajā laikā netika izvēlēta pretvīrusu terapija un tikai izvēlēta fermentu apstrāde, lai zinātu paliatīvās ārstēšanas ārstēšanu, ārstēšanu daudzus gadus pēc aknu fibrozes vai pat aknu cirozes, šis samazinot fermentu apstrādi, lai samazinātu ALT un pēc tam pretvīrusu terapiju, bieži vien neefektīva. Šādiem pacientiem ar augstu ALAT līmeni vienlaikus jāuztur arī aknu enzīmu aizsardzība pret vīrusu, šoreiz ķermeņa hepatīta B imūnās klīrenss ir ļoti spēcīgs, pretvīrusu terapija, labāka efektivitāte, viegli pārvērst mazos Sanyang.