Vecās zāles - jauns pretsēnīšu zāles Itraconazole kavēšanas zarnu vīrusu replikācijas

Nesen no Nīderlandes pētnieki publicēja žurnāls šūnu ziņojumos tiešsaistē savu jaunāko pētījumu rezultātus. Tie esam atklājuši, pretsēnīšu itraconazole rezistenci (ITZ) var darboties kā plaša spektra inhibitori zarnu vīrusi. Pētījums par attīstību itraconazole zarnu vīrusu slimību ārstēšanai ir būtiski, lai jaunā loma.

Norāda, ka ITZ caur mērķtiecīgu oksidācijas sterīnu saistošu protein (OSBP) un saistīto OSBP protein 4 (ORP4) kavējot RNS vīrusu replikāciju un atrada OSBP/ORP4 īpašu antagonists OSW 1 nomāc zarnu vīrusu replikāciju. Eksperimentos pierādīt, ka klauvē OSBP izteiksmes nomāc zarnu vīrusu replikāciju, OSBP vai ORP4 izteiksmi var kompensēt, ITZ un OSW 1 vīrusu replikāciju kavēšanas. ITZ var kombinēt OSBP un ierobežot savu holesterīna līmeni un phosphatidyl inozīta 4 fosfāts transporta varētu traucēt izraisītas vīrusu membrānu izmaiņas pēc šo šūnu veidošanās ir nozīmīga ietekme vīrusu replikāciju, tajā pašā laikā, pētnieki atklāja, ka ITZ kavē arī c hepatīta vīrusa replikāciju.

Apkopojot var teikt, pētnieki atklāja, ka itraconazole pretsēnīšu antitumor properties, papildus var izmantot arī kā plaša spektra inhibitori zarnu vīrusu loma. Šī attīstība itraconazole vīrusu zarnu slimību ārstēšanai ir svarīga.