Aizsargājiet sevišķi labu kardiovaskulāro recepti

Sirds un asinsvadu slimības ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas apdraud cilvēku veselību. Kā efektīvi kontrolēt sirds un asinsvadu slimības, mums priekšā atrodas priekšmets. Šodien, Xiaobian dalīties ar jums aizsardzību sirds un asinsvadu receptes. Šī raksta autors pēc gadu ilgas klīniskās prakses, kas ir dialektiskas papildināšanas un atņemšanas pamats, un panākusi labus rezultātus. Iet un redzi ~ ~

Sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai, man ir ļoti labs recepte, es būšu haosu reabilitācijas zupa. Šī recepte ir Evodia, Anemarrhena, Citrus aurantium, Atractylodes, Shichangpu piecu augu sastāvs.

Kā es to uzskatu?

Kunga iekšējo orgānu sirds. Tā kā sirds dominē iekšējos orgānos, tad iekšējie orgāni to ietekmēs savukārt, tas ir skaidrs. Sirds slimības profilaksē un ārstēšanā, kas laiku pa laikam nāk no citām vietām, jo pati sirds neizraisīs pašu, provocēt ārzemju. Tātad, lai izjauktu tradicionālās idejas, pārtrauciet sirds slimību profilaksi un ārstēšanu, kas ir tikai modeļa sirdī.

Ja ir šāda izpratne, es izskatīšu receptes grupu, vienlaikus lietotu zāļu, kas rūpējas par seju un rūpējas par lielāko, lai saglabātu dažādu orgānu, ķermeņa kondicionēšanas stabilitāti uz saskaņotu līdzsvaru. Tas spēs salīdzinoši aizsargāt sirds un asinsvadu sistēmu, un šīs zāles nedrīkst būt kaitīgas.

Pēc šāda pieprasījuma es sagatavoju haosu reabilitācijas zupu. Tas ir, jebkura ķermeņa daļa, kad haoss un pat haosu jums nav zināms, kā rīkoties ar laiku, lai izmantotu šo recepti, šī recepte pēc haosa, faktiskais galīgais sirds un asinsvadu aizsardzības līdzeklis.

Kāpēc es varu izmantot šīs piecas zāles?

Šajā receptē neviens nav, mūsuprāt, ir sirds un asinsvadu asinsrites zāļu ārstēšana. Bet, kas tiek izmantots klīniskajā praksē, saskaņā ar dialektisku papildinājumu un atņemšanu, efekts ir ļoti labs. Kāpēc izvēlēties piecus augus, es runāšu.

Evodija, kas pati par sevi ir silta vēdera un kuņģa, anti-inverse zāles, lai ārstētu kuņģi pret vemšanu; tā ir zāļu detoksikācija, mitro indu ārstēšana ciešanu dēļ, netoksicēšana. Evodia ir zāles kuņģa un zarnu traktam, kuņģa un zarnu trakts var uzturēt funkciju, kas pārstāj darboties.

Ar Evodiju ir tāds domāšanas veids, ar kādu draņķīgs ir kāds no idejām?

Anemarrena ir labas zāles plaušu infekciju, plaušu, plaušu, detoksikācijas ārstēšanai, no plaušām var ārstēt sirds un asinsvadu sistēmas bojājumu etioloģijā, jo jūsu plaušas ir normālas, cēlonis nenāk no plaušām. Anemarrhena ārstēšana no klepus ir laba zāles, ir divas mātes Ning klepus tabletes. Šāds plaušās, viens kuņģī, kā arī zāles kuņģī ir karstie medikamenti, zāles plaušām ir aukstās zāles, auksta viena siltuma kombinācija, un tās seksa sāpīgums ir nomācis, silts Sekss arī ir kavēta, šo divu zāļu saderība var būt ilgstoša lietošana.

Atractylodes, ir liesa un plaušu zāles, kāpēc tā runā? Kad plaušas ir slims, kad krēpums ir lielāks, tad, kad kuņģa-zarnu trakta slimība, ķīniešu zāles liesā, kad ir viegli caureja vai aizcietējums, tad Atractylodes šīs zāles plaušās var būt flegma, plaušām var būt arī loma plaušas, protams, galvenokārt, lai varētu flegma. Tad caur liesu var būt tikai caureja, bet arī caureja, zāle ir ļoti laba, lai kuņģa-zarnu trakta darbību veiktu normāls medicīnas stāvoklis, kas ir Atractylodes nozīme.

Citrus aurantium ir zāles, kas pazemina gāzi, ir qi zāles, lai saglabātu kuņģa-zarnu trakta zāles, to apvienojumā ar Evodia ir galvenā gāze, Atractylodes pamatā ir galvenā pieauguma, tā ka pieaugums un kritums, līdzsvarotāka stāvoklī . Turklāt citrusu aurantium tas ir ļoti labs efekts, tas ir, pret alerģiju loma, tā var saglabāt stabilu ķermeņa, lai Qufeng, tas ir "Shen Nong's Herbal Classic", kas reģistrē, tas var ārstēt vēja grupu . Ar citrusu aurantiju visu ķermeni varēs uzturēt relatīvi stabilu stāvokli. Turklāt "Synopsis" ir fructus aurantia Allzai balta Guizhi zupa, ir krūškurvja paralīzes ārstēšana. Norādot, ka citrusaugļu aurantijs pats var uzlabot miokarda išēmiju, krūšu kurvja paralīzes ārstēšanu, tāpēc es izvēlējos citrusu aurantiju.

Citrus aurantium, Atractylodes kopā ir nosaukums, ko sauc Zhizhu zupa vai Zhizhu tabletes. Kāda ir slimība? Vai ir ārstēta liesa un kuņģis, pārtikas stagnācija, faktiskā situācija, kas sajaukta ar pamata recepti; "Zelta kamera" arī izmanto Zhizhu novārījums "sirds ar uzņēmumu, piemēram, disku, piemēram, spin kauss, ūdens dzēriens, kas izgatavoti." Kāda ir šī slimība? Vai sirds funkcija ir nepilnīga, tāpēc abas zāles pašas var ārstēt sirds un asinsvadu slimības, var ārstēt pārmērīgu asins daudzumu sirds un asinsvadu sistēmā, var uzlabot sirdsdarbību. Šīm divām zālēm ir tik daudz efektu.

Apskatiet Shichangpu, tas ir labs pretlīdzeklis, tādēļ patogēnam ar Shichangpu, neatkarīgi no koksa, koksa var izmantot zem koksa. Turklāt Shichangpu ir labas Bunao zāles, kāpēc? Letarģija, kad to var atsvaidzināt, uzbudināms laiks to var izmantot, nomierina nervus, patiesībā ir uzlabot asins piegādi smadzenēm. Lai gan Shichangpu nav mūsu klasiskās asinsvadu slimības medicīna, bet senie dati par tā sistēmiskajiem asinsvadiem ir plaši asins cirkulācijas efekti. Kopumā Shichangpu, lai spēlētu aizsargājošu lomu, pielāgotu cilvēka garu, detoksikāciju, dažādus orgānus (galvenokārt saskaroties ar orgānu ārējo vidi).