Publicēti divi atšķirt profesors Cell Protein mehānismu analīze

No institūta biofizika, Ķīnas akadēmijas zinātņu pētnieki Hong Kong universitātes filozofijas zinātnē un tehnoloģijā, tiesības "CC1 FHA Tandem kā centrālā Hub, kontrolējot Dimerization un aktivizācijas no Kinesin-3 KIF1A" rakstā norāda CC1 FHA struktūra var atvieglot atslēga orientētu olbaltumvielu-3 KIF1A dimerization sērijā un aktivitāšu vadītāja kontrole tik olbaltumvielām tiek iesniegts jauns likums. Rezultāti publicēti žurnālā Cell Press, tās struktūru.

Rakstu autors, kas nāca no biofizika profesors xutao, attiecīgi, pētnieks, Hong Kong universitātes zinātnes un tehnoloģiju profesors Zhang mingjie Feng Wei institūts, kā arī pētnieku, institūts pieder pats pirmais autors, Hong Kong universitātes zinātnes un tehnoloģiju un zinātni un j.Halling (Lin Huo, transliterācijas), Huazhong University Yueyang (Yang Yue transliterācijas).

Kinesin (Kinesin) ir proteīns Super ģimenes, ir sava veida molekulāro motori, šīs olbaltumvielas ir polimēru monomēru sastāvu, "galvu" ar ATP fermentu aktivitāte, var būt iegūta ATP enerģijas maiņa konfigurācijām, hidrolīzes īstenot. Bet šo proteīnu un dinamiku Polar Motion mikrotubuļiem olbaltumvielu kaut ko citu, kinesin var tikai vienā virzienā, piemēram, kinesin-1 kustība gar mikrotubuļiem. Olbaltumvielu galvenā funkcija ir intracelulāras transporta jomā, piemēram, velkot hromosomas šūnu dalīšanās laikā, mejozes un šūnu migrācijas iesaistīti.
Kinesin 3 KIF1A arī šo ģimenes locekļu axonal transportēšanā un spēlēja svarīgu lomu veidošanos receptori. Pētījums liecina, ka KIF1A in vitro ir vienota forma, bet organismā, bet kā nepārtrauktību dimēru. Zinātniekiem maz zina par dimēru mehānismu dinamiku.

Lai atbildētu uz šo jautājumu šajā pantā, pētnieki konstatēja, savienota ar KIF1A CC1-FHA ir stabils dimēru. CC1 FHA struktūras, liecina, ka CC1 un FHA savienojuma negaidīti ir beta matadatu struktūru analīzi šī struktūra var integrēt CC1 un FHA, samontētas uz identiskām dimēru CC1-FHA.
Vēl svarīgāk ir tas, ja disociācijas dimēru CC1-FHA, atbrīvos CC1 un beta struktūras, no kurām abas ir būtiskas sastāvdaļas varas inhibitori. Tādēļ pētnieki uzskata CC1 FHA iekļautus pārslēgs var ne tikai veicināt KIF1A dimēru veidošanos, bet arī ar helātu veidošanas CC1/β - pirksts apgabalu sākt dinamiskā aktivitāte.

Šie dati liecina, ka šī CC1 FHA līniju struktūra var būt regulēta KIF1A dimerization un darbības centrmezgla, un to var attiecināt arī uz otras puses par darbības mehānismu kinesin-3, pārstāv šādu proteīnu orientētu kontroli jauno tiesību aktu.
Kinesin, iepriekšējo pētījumi ir konstatēts, ka vadīt protein Kinesin nes vezikulām, organellās un citus elementus gar microtubule tīkla (microtubule režģi) kustība, bet kustību nelikās režģi, pats par sevi tas apgāza pirms Kinesin kustību modeli ir nozīmīgs progress šajā jomā ir nepieciešams.