Būtu jāizmanto iespējami īsā laikā pēc diagnozes pacienti ar HIV Anti antiretrovīrusu zāles

HIV (HIV) pārvadātāji, ka tie ir inficēti vajadzētu veikt antiretrovīrusu zāles iespējami drīz. Viņi arī paziņoja, ka drīz beigsies līdz šim lielākais AIDS ārstēšanas klīniskās izpētes, jo terapiju priekšrocības jau skaidrs. Pētījuma gadu agrāk nekā gaidīts, jo provizoriskie dati liecina, ka infekciju laikā attieksme pret cilvēkiem, kas dzīvo ar HIV testu uzreiz pēc nāves, virzījās uz AIDS vai smagas saslimšanas varbūtība nekā kavējas attieksmi pret cilvēkiem, kas dzīvo ar HIV par 53 %.

Klīniskie pētījumi pierāda, ka AIDS ārstēšanas efekts
Šie ierēdņi teica, sparīgi šis pētījums pierādīja, ka agri ārstēšana varētu glābt vairāk dzīvību. Saskaņā ar ANO AIDS programmas (UNAIDS) datiem, aptuveni 35 miljoni HIV pārvadātājiem pasaulē ārstējas ne vairāk kā 14 miljonus cilvēku. Saskaņā ar Centers Slimību kontroles un profilakses (Centers Slimību kontroles un profilakses, CDC īsiem) datiem, Amerikas Savienotās valstis ir apmēram 1,2 miljoni HIV pārvadātājiem, tikai ap 450.000 cilvēku ārstēšanai.

"Šis ir vēl viens iemesls agrīnu atklāšanu un ārstēšanu agri, jo būs ieguvēji," National Institute of alerģijas un infekcijas slimību (valsts institūts alerģijas un infekcijas slimību), režisors Anthony · S • Fauci (Anthony Fauci. ASV) teica. "Jo ātrāk, jo labāk." Tas ir pētījuma sponsoru.
Lai gan CDC iesaka HIV inficētiem cilvēkiem, kas saņem ārstēšanu nekavējoties pēc diagnozes, aģentūra teica novembrī pagājušajā gadā, Amerikas Savienotajās valstīs tikai 37 % cilvēku, kas dzīvo ar HIV ir recepšu zāles. Aģentūrai nodot to uz leju, lai vairāki faktori, piemēram, noteikt HIV pārvadātājiem nav vai nav veselības aprūpes un tādēļ nevar redzēt ārstu vai nevar atļauties iegādāties zāles, un daži ārsti pacientiem nav pazīstami ar ārstēšanas vadlīnijas.
"Šis ir brīdis, definēšana, sociālo taisnīgumu," Michel Sidibe UNAIDS izpilddirektors (Michel Sidib) teica. "Cilvēki būs šokēts, un teica: Ak, tas ir gonna ir daudz naudas. Bet šo izbeigšanos vajadzētu pievērst ārstēšanas pretrunām kļūdu. ”

Laika gaitā daudzi pētnieki AIDS un advokātiem ir bijis uzsverot, ka – pamatā savus novērojumus un mazākiem pētniecības - ārstēšana jāsāk cik drīz vien iespējams. Trešdien beidzās eksperiments bija pierādīt, ka cilvēkiem, kas dzīvo ar HIV ārstēties pirmo var dzīvot ilgāk, veselīgāku, lielu klīniskajos pētījumos.

"Tas ir liels," veselības HIV profilakses izpēte Susan · San Francisco departamenta direktors P • Buchbinder (Susan p. Buchbinder), teica Dr viņas, sākot no 2010, Aģentūra iesaka cilvēkiem, kas dzīvo ar HIV terapiju tūlīt pēc diagnozes, pēc pilsētas jauno inficēšanās gadījumu būtiski samazinājās. "Uz ilgu laiku, uzkrāta pierādījumus, lai pamatotu šo praksi, bet tagad ir skaidrs, ka vajadzētu nekavējoties nodrošina apstrādes priekšrocības un pastāstiet viņiem, ko darīt."

New York City, sākot ar 2011 ieteicams HIV ārstēšanai, cik drīz vien iespējams, bet San Francisco panākumus, daļēji tāpēc, ka San Francisco city mazākā mērogā AIDS daudzi eksperti ir tad, kad iedzīvotāji un tādēļ attieksme ir tāda pati.
"In New York daudzi ārsti sāk sniegt ārstniecības nesen diagnosticētas pacientiem," pilsēta ir veselības aizsardzības biroja asistents sekretārs HIV/AIDS profilakses un kontroles Demetre · C • Daskalakis (Demetre c. Daskalakis) teica. "Ar šo pētījumu mēs atbildēja uz jautājumu skaidrs: pret HIV - ir labs pret indivīdu un sabiedrības veselību. Autoritatīvu avotu publicētajiem datiem vajadzētu būt iespējai noņemt visas šaubas. ”
International AIDS Society (Starptautiskā AIDS Society) prezidents Giulio · S· G • Montaner (Julio s g Montaner) 2006. gadā žurnālā Lancet (Lancet) publicēja referātu revolucionāro, minēto plaši izmantot pretretrovīrusu terapija ir labākais veids, kā apturēt AIDS. Montaner teica pētījumā "apstiprināts jau daudzus gadus".
Attieksme ir ne tikai izdevīgs pacientiem pēc iespējas ātrāk, un arī neļaut veikt vīrusa izplatību. Vairāki pētījumi ir parādījuši, ka cilvēkiem, kuri regulāri veic narkotiku izplatību vīrusu citiem - tostarp bieži ir neaizsargāts sekss ar viņu laulātajam samazina iespējamību 90 %.

Amerikas Savienotajās valstīs, daudziem pacientiem nejustos diskomfortu, bez medikamentiem, jo viņi bija dzirdējuši ziņojumi par narkotiku nopietnas blakusparādības. Agri mid-90 recepti anti antiretrovīrusu zāles ir parasti izvirzīja izsitumi, vēdera tauku uzkrāšanos, pirkstiem un pēdas zaudējums apziņas. Tomēr, modernu - daudzi terapijas jāpaļaujas galvenokārt uz tenofovir (Tenofovir), narkotiku 2001. gadā tika pieņemts, bet tikai pēc pāris gadiem - daudz mazāk blakusparādības.

Antiretrovirālo terapiju (stratēģiskā laika par antiretrovirālo terapiju) stratēģiskās iespējas eksperimentēt, pirmā pacienta pieņemšana 2009. gadā, bet nav atvērts plašai sabiedrībai, līdz 2011. Beigu laiks, tas ir reģistrētas 35 valstīs 4,685 vīriešu un sieviešu, kas inficēti ar HIV.