Slepenā HIV pārnešanas mehānisms

Saskaņā ar Pasaules veselības organizācijas paredzamo 34 miljonus cilvēku visā pasaulē pašlaik inficēti ar cilvēka imūndeficīta vīrusu HIV, 10 % no tiem bija bērni. Neskatoties uz antiretrovirālo medikamentu kontrolēt HIV infekcija, īpaši attīstītajās valstīs, ieviešot zinātnieki vienmēr meklē veidu, kā novērst jaunu infekciju un galu galā cilvēki ar šo vīrusu var izvest no vakcīnām. Līdz šim tomēr ir nav HIV vakcīnas tuvāk uz pilnīgu aizsardzību. Papildu lasāmviela: PNAS: kāpēc dažas HIV vakcīnas ir pretējs efekts?

Nesen, Emory University School medicīnā un Yerkes primāta nacionālā pētījumu centra un bērnu veselības aprūpei no Atlanta virusoloģe centrs, kas par "HIV kā apkopot tās infekcijas mēteli", rada sīkus paskaidrojumus par atslēgu.

HIV pārnešanu starp šūnām, vīrusu aploksne olbaltumvielas (Env) vērā vīrusu daļiņas ir nepieciešama (ja viņi izlīda no inficētās šūnas). Paul Spearman, pētnieki konstatēja, vadībā aploksne olbaltumvielas "astes" neliela daļa ir nepieciešams vīrusu daļiņas integrācijai. Pētījumu rezultāti tiek publicēti 1. jūnija jautājumu par ASV Nacionālās Zinātņu akadēmijas žurnāls (PNAS).

Šie rezultāti varētu izskaidrot, kāpēc HIV Aploksne olbaltumvielas bija neparasti garo asti, šis elements un atšķiras no līdzīgiem vīrusiem. Garā aste ir būtiska, lai HIV replikācijas šūnās un infekcijas HIV ir vairāk, piemēram, makrofāgu un t-šūnu. Long tail, domājams, lai palīdzētu izvairīties imūnsistēmu, AIDS vīrusu, ja jūs saprotat, "kā to var manipulēt ar to", palīdzēt pētniekiem veidot efektīvākas vakcīnas.

Spearman, šīs grāmatas līdzautors ir centrs, bērnu veselības aprūpei no Atlanta pētniecības nodaļas vadītājs, Pediatrics Emory University medicīnas skolu departamenta direktora vietnieks. Eric Hunter, šī raksta līdzautors ir AIDS pētniecībai Emory centrs direktors. Pirms Spearman pēcdoktorantūras Mingli Qi un kolēģiem atrast olbaltumvielas no uzņēmēja šūnas (Rab11-FIP1C to sauc), aploksnes proteīna kā daļa no vīrusa daļiņas šūnu, HIV ir svarīgi.

Spearman teica, saskaņā ar šo jauno pētījumu, mēs noskaidrojām, ka olbaltumvielas ir noteikt aploksne olbaltumvielas t šūnās un makrofāgu ir galvenie faktori. Tagad, kad mēs zinām, aploksne olbaltumvielas, ko var apvienot ar Rab11 FIP1C daļa vairāk pierādījumu, ka šis ceļš ir ļoti svarīgi, lai vīruss neatņemama sastāvdaļa.

HIV vīrusu daļiņas parametri ir, ir samērā rets līmeņa Env olbaltumvielas, olbaltumvielas, domājams, lai palīdzētu HIV izvairīties, stimulējot imūnsistēmu. Tas var traucēt vai paplašinātu integrētību HIV Aploksne olbaltumvielas šūnas. Veicināt šo procesu, var ļaut pētniekiem-infekcijas vīrusveidīgu daļiņu izstrādāt efektīvākas vakcīnas. Tā vietā, iejaukšanās aploksne olbaltumvielas vērā pretvīrusu zālēm ir mērķi.