Kādi ir preparāti pretvīrusu terapijai?

Pretvīrusu terapija, kas ir visefektīvākā AIDS slimnieku terapija vai visbūtiskākā ārstēšana, spēlē neaizvietojamu lomu, tas veicina maksimālu vīrusa kontroli, atjauno pacientu imunitāti, samazina oportūnistisku infekciju rašanos, uzlabojot pacientu dzīves kvalitāti, paildzinot pacientu dzīvi, samazinot HIV izplatīšanos, pamatojoties uz to, klīnicists, kas nodarbojas ar profesionāļiem, pienācīgā laikā sāks pacientu ar pretvīrusu terapiju, tomēr pacienti sejā no šīs nepieciešamības lietot dažādas zāles, mūža zāles. Pastāv vairākas bažas pret pretvīrusu terapijas shēmām, kuras izraisa dažādas ar narkotikām saistītas blakusparādības. Klīniskās diagnostikas un ārstēšanas procesā es bieži saskaroties ar dažiem pacientiem, kuri neatrada vislabāko laiku, lai sāktu pretvīrusu terapiju, kamēr nopietnas oportūnistiskas infekcijas nācās hospitalizēt, imūnsistēmas funkcionalitāte ir stipri bojāta, ja pirmo reizi uzsāk pretvīrusu terapiju, kas var nelabvēlīgi ietekmēt pacientu prognozes nākotnē, tādēļ sāciet pretvīrusu ārstēšanu, kā jūs esat ar HIV inficētiem cilvēkiem vai AIDS pacientiem, ir gatavs?

Psiholoģiskā sagatavošana:

1, pirmkārt, lai atzītu, ka esat ieguvis imūno mazspēju slimību, ko izraisa HIV infekcija, ķermeņa imūnā funkcija ir zema, laika gaitā jūsu imūnā funkcija, tas ir, CD4 šūnu skaits pakāpeniski samazināsies, ja oportūnistisku infekcijas kļūst aizvien vairāk un mazāk, mazinās mazāks par 200 Ml, CDC vadlīnijas par antiretrovīrusu terapiju AIDS pacientiem liecina, ka CD4 ir mazāks par 350, lai uzsāktu pretvīrusu terapiju, lai labāk atjaunotu pacientu imunitāti, Ļauj pacientiem izvairīties no oportūnistiskām infekcijām vai ļaundabīgām slimībām. Atzīstot, ka slimība ir kaitīga savai imūnās funkcijai, ir jāuzskata, ka pretvīrusu terapija ir etioloģijas ārstēšana, un efektīva pretvīrusu terapija nozīmē samazināt vīrusa bojājumus savai imūnai. Tā kā ārstēšanas ilgums palielinās, jūsu imūnā funkcija pakāpeniski atjaunosies, un jo ātrāk jūs sākat pretvīrusu terapiju, jo lielāka iespēja, ka jūsu imūnā funkcija atkal sasniegs normālu līmeni, tāpēc pašlaik pretvīrusu terapija ir jūsu vienīgā iespēja.

2, pretvīrusu terapija ir ilgs un ilgstošs process, jo sarežģīts un mainīgs HIV vīruss, kuru nav viegli noņemt no ķermeņa, tāpēc pretvīrusu terapija ir kļuvusi par mūža ārstēšanas procesu, jums vajadzētu būt noturīgam un spēcīgam. Kopš HIV atklāšanas 1983. gadā cilvēki ir cīnījušies ar vīrusu no vienas zāles līdz diviem medikamentiem, tā ka trīs zāles un vairāk nekā vīrusa ģenētiskās mainības kombinācija, vienreizēji un binārie medikamenti neveiksmīgi ārstēja, un trīskāršo un trīskāršo kombināciju kombinācija, tā saucamā kokteiļu terapija, bija veiksmīga, jo tai bija vairāki mērķi, spēcīgs pretvīrusu efekts un zems zāļu rezistento mutāciju līmenis kopš 1996. gada, kad ķīniešu amerikāņu profesors Ho pacēla to. līdz šim ir izmantots, bet arī iesaistīties medicīnas speciālistu un AIDS slimnieku nozarē, tāpēc viņi cer cerēt uz pretvīrusu zāļu kombināciju, lai nodrošinātu veiksmīgu pretvīrusu ārstēšanas atslēgu. Jums jābūt gatavam ilgstošai ārstēšanai un vairākām zāļu kombinācijām.

3, jebkuram pretvīrusu medikamentiem būs dažādas pakāpes, dažādas toksiskas blakusparādības. Ja jūs nokļūsit pretvīrusu terapijas sākumā, tas nozīmē, ka pretvīrusu terapija ietaupīs jūsu dzīvi, un jūs atgūsit cerību no oportūnistiskām infekcijām vai ļaundabīgām slimībām, ko izraisa zems imunitātes līmenis, pat ja zālei ir toksiskas blakusparādības, nevajadzētu vilcināties izvēlieties sākt pretvīrusu ārstēšanu, bet pretvīrusu terapijas laikā jāpievērš uzmanība novērošanai un savlaicīgai apspriešanai, kā arī ar ārsta profesionālu pieredzi vairāk saziņas, vairāk kontakta, lai notiktu savlaicīgas atklāšanas un ārstēšanas toksicitātes laikā , Izvairieties no nopietnas toksiskas blakusparādības un apdraudiet dzīvību. Nebija iespējams garām labāko laiku, lai sāktu pretvīrusu terapiju, jo baidās no narkotiku blakusparādībām.