Kāds ir B hepatīta antivīrusu terapijas grūtības?

B hepatīta pretvīrusu terapija ir B hepatīta terapijas uzmanības centrā, tikai lai noņemtu hepatīta B vīrusu, lai būtu pacienta rehabilitācija. B hepatīts šobrīd ir daudz B hepatīta pacientu vēlēšanās, pēc tam apskatīt ar hepatīta B pretvīrusu ārstēšanas grūtības to!

B hepatīta vīrusa variants: B hepatīta vīruss ir retrovīruss, kad ķermeņa imūnsistēma ir inficēta ar savvaļas vīrusa B hepatīta vīrusu, lai radītu specifisku imūnās atbildes reakciju, B hepatīta vīrusa savvaļas celmi kavēja replikāciju, un mutanti var izvairīties no veidošanās pretvīrusu imunitātes spēks, mutācijas celms pakāpeniski kļūst par dominējošo celmu no mazvērtības. Augsta titāna titula mutants radīs arī imūnreakciju, kā rezultātā rodas aknu bojājumi; ilgstoši lietojot pretvīrusu zāles, var arī radīt rezistentus mutanus, izraisot aknu šūnu bojājumus.

Kādas ir B hepatīta pretvīrusu terapijas grūtības?

B hepatīta vīrusa infekcija, ko bieži izraisa organisma imūnsistēma attiecībā uz hbv imūnsistēmas toleranci un daļēju toleranci, ir grūti aktivizēt ķermeņa specifisko imunitāti pret B hepatīta vīrusu, nav labvēlīga hepatīta B vīrusa ārstēšanai.

Kādas ir B hepatīta pretvīrusu terapijas grūtības?

Nevar regulēt pretvīrusu terapiju: dažiem pacientiem pēc ārstēšanas tikko ir sasniegta sākotnējā B hepatīta vīrusa DNS negatīvā vērtība, kļūstot kļūdaini uzskatīt, ka vīruss ir ticis attīrīts, lai veiktu pašnāvību. Šī ārstēšana ne tikai nespēj panākt B hepatīta vīrusa inhibējošo iedarbību, bet arī var paātrināt zāļu rezistences veidošanos un pat vīrusa replikācijas atsitiena, kas izraisa paaugstinātu aknu slimību.

Pārmērīgas bailes vīrusa variācijas: daži pacienti ar B hepatīta vīrusa dn titru ir ļoti augsti, aknu darbība ir ilgi patoloģiska, bet gan tāpēc, ka rodas pārmērīgi bīstami vīrusu mutācija un netiek pieņemta pretvīrusu terapija. Tas saglabās vīrusu visā eksemplārā, saglabājas aknu šūnu nekroze, rezultāts aknām stimulēs daudz šķiedru audu hiperplāzijas, kas izraisa cirozi.

Nepareizas atlases indikācijas. Ja B hepatīta pretvīrusu terapija ir labākā B hepatīta vīrusa anti-DNS pozitīva parādība, alt atkārtotas svārstības ir 80-400 vienību hroniskā aktīvas B hepatīta pacientu. Pacienti ar normālu aknu darbību agrīnā ārstēšanas stadijā var izraisīt B hepatīta vīrusa DNS negatīvu, bet pēc lielākās daļas atkārtotas Yang atsaukšanas.

Piesardzības pasākumi

B hepatīta pacientiem ir negatīvs antigēns, organisms joprojām ir ilgstošs hepatīta B vīrusa dNS pozitīvs, aknu bojājums var turpināties, tādiem pacientiem joprojām ir nepieciešama hepatīta B vīrusa ārstēšana. Pēc pretvīrusu terapijas, lai inhibētu B hepatīta vīrusa replikāciju, aknu šūnu nekroze apstāsies.