Izpētes un attīstības

Pētniecība & attīstība
Pētniecība

Pētniecības un izstrādes pakalpojumu
Mūsu tehnoloģiju pētniecības un izstrādes pakalpojumi ietver ķīmisko kombināciju optimizāciju var ražot lielā mērā pārsniedz narkotika agrāk attīstības vajadzībām. Pēc optimizācijas un visefektīvākais veids, kā samazināt izmaksas, kas rodas sintēzes ķīmisks savienojums, izvēlieties — — to var sasniegt, samazinot daudzumu mērķa ķīmiskās produkcijas uzlabošanas un saīsinot laiku, prasa sintēzes sintēzes procesā.
Tehnoloģiju konsultācijas
Līguma pētniecības organizācija (CRO) ir organizācija, kura offords profesionālus pakalpojumus vietējām un ārvalstu precēm, kas attiecas uz farmaceitisko un veselības. Pakalpojumus klientiem, tai skaitā: attīstība, jaunas zāles, tehnoloģiju nodošana, tirgus izpēte un utt.

Attīstības
Twisun pharm var ražot augstas kvalitātes produktu klāsta un var apmierināt atšķirīgas prasības pret individuāliem patērētājiem. Mums ir kvalitātes kontrole, pētniecības un attīstības centros, lai nodrošinātu stabilitāti, ražošanas un produktu kvalitāti.
Mūsu laboratorija (ražotnēm: kg, g), eksperimentālās bāzes (jauda: 10 kg līdz 100 kg) un ražošanas iekārtām (raža: 100kg vienībām) var nodrošināt klientu no gramu-klasi tonnāžas klases produktiem. Mūsu pētniecības centriem un eksperimentālās bāzes var sniegt profesionālās produktus, lai apmierinātu klienta vajadzības visās sadaļās no agrīnās fāzes klīniskie tirdzniecību (ķīmiskā ārpakalpojumi uzņēmējdarbības utt.).
Pielāgotu sintēze
Mēs ne tikai piedāvājam barības, arī sniegt uzticamu, kvalitatīvu un organiskās barības pakalpojumu. klienti parasti sagaida cenas un piegādes, lai panāktu strauju apgrozījuma laiks. pēc tam, kad projekts sākas, mēs kopiju jaunākos notikumus un progresa ziņojumā sniedz klientam ik pēc divām nedēļām un pēc tam saņemt atsauksmes. Efektīvāk pieņemt klientu viedokli un vajadzībām un atsauksmes.
Pilna laika Equivalence(FTE)
FTE sadarbības režīms, kas ir panākt, lai klienti turpināt savus pētījumus un izvairīties no atkārtotas piedāvājumu jaunajam projektam vai mākslīgā projektu vienlaikus.